Oceń firmę

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo z cosmetic-safety.pl! Proponujemy wszechstronne badania kosmetyków, gwarantując Tobie pewność, że produkty, których używasz, są bezpieczne oraz skuteczne. Wyświadczane przez nas usługi obejmują obowiązkowe badania przed wprowadzeniem kosmetyków na rynek, ocenę bezpieczeństwa, testy konserwacji kosmetyków, badania mikrobiologiczne, rejestracja w CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) i notyfikację preparatów.
Jesteśmy fachowcami w rejestracji kosmetyków w CPNP i notyfikacja kosmetyków. Dzięki stworzonym przez nas usługom, proces rejestracji staje się łatwiejszy oraz znacznie bardziej skuteczny. Uwierz nam, a Twoje produkty będą zarejestrowane zgodnie z aktualnymi regulacjami.
Uwierz nam, bo nasze doświadczenie w branży zapewnia skrupulatność i profesjonalizm w dowolnym etapie procesu. Bezpieczeństwo kosmetyków to nasza misja, a Ty zasługujesz na produkty, które spełniają najważniejsze normy jakości. Wybierz cosmetic-safety.pl i ciesz się pewnością, iż troszczymy się o Twoje właściwe samopoczucie oraz piękno!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *